Doporučené
Modul C
1 350,00Kč
Tři kamarádi
3 298,35Kč

Střelnice

JEDNÁ SE O VENKOVNÍ STŘELNICE - PŘIZPŮSOBTE TOMU SVÉ OBLEČENÍ ,OBUV A OSTATNÍ VYBAVENÍ. V létě je horko, v zimě může být na zemi sníh, může být mokro a někde i bláto!    Toto upozornění je zde na přání klientů                         

Na střelnice prosím nevolejte ohledně rezervací a volných termínů, správci neznají naše termíny a nemají žádné informace, které jsou pro vás potřebné k užití zážitku, náš telefon je 722198635 PO-PA 8-14 hod , nebo pište na e-mail info@strileni.com. Vše najdete pod záložkou Rezervace v horní liště menu tohoto webu.

Místa konání střeleb

Aktuální místa konání střeleb jsou k nalezení přímo v rezervačním systému www.strileni.com - záložka Rezervace v horní liště menu . Zde jsou uvedena momentálně aktuální místa konání střeleb. V mapce si klikněte na detail střelnice a zde najdete konkrétní údaje ke střelnicícm - adresa, gps, odkaz na mapy.cz apod. Také v odpovědním e-mailu z rezervace obrdržíte tyto údaje.Provozovatel si vyhrazuje právo změny míst konání během platnosti voucheru. Střelnice podléhají přísným pravidlům bezpečnosti provozu dle zákona, v případě jakékoli změny podmínek na příslušné střelnici, nabídne poskytovatel (nkteam) jinou adekvátní střelnici v nejbližší lokalitě, kde bude umožněno zážitek vyčerpat. Střelnice Ostroměř a Mělník se střílí pouze všední dny. Střelnice Lomnice, Děčín, Morava se střílí březen až říjen. Střelnice Placy je dlouhodobě mimo provoz, zatím jí tedy nenabízíme.

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Akční nabídka